0
0
0

Нова шина для автомобілів класу SUV від Good Year - EfficientGrip 2 SUV

Нова шина для автомобілів класу SUV від Good Year -  EfficientGrip 2 SUV

Нова шина для автомобілів класу SUV від Good Year  EfficientGrip 2 SUV

Нова автошина Goodyear EfficientGrip 2 SUV вже отримала 1-ше місце у тестуванні від авторитетного німецького автомобільного журналу «Auto Bild allrad»

Завдяки вдалому поєднанню передових технологій та іноваційних матеріалів зявилася унікальна автошина для автомобілів класу SUV  Good Year  EfficientGrip 2 SUV

При розробці та виготовленні нової автошини Goodyear EfficientGrip 2 SUV застосовано революційні технології та інноваційні  матеріали для досягнення надзвичайних характеристик,що дало змогу вперше GoodYear вивести шину класу SUV на рівень комфорту та економічності, як і найкращі легкові шини.

 Застосовано Технологію Mileage Plus

Нова автошина  Good Year EfficientGrip 2 SUV є не просто лідером з пробігу, а й справжнім чемпіоном. Завдяки збільшенню пробігу на 25%,  нова автошина  Good Year EfficientGrip 2 SUV легко долає позначку в 80 тис.км та робить це з неперевершеним комфортом, а  також завдяки високій еластичністі та гнучкості до будь-яких видів деформації протектора, суттєво зменшує можливість мікроушкоджень, спричинених поганим дорожнім покриттям.

Технологія Wet Braking

Значно зменшено (на 4%)  гальмівний шлях на мокрих дорогах. Завдяки менш жорсткому компаунду та підвищеній пластичності нова автошина  Good Year EfficientGrip 2 SUV   дуже продуктивно відводить воду з зони контакту та на значних швидкостях успішно справляється з аква плануванням.

Технологія Dry Braking

Нова автошина  Good Year EfficientGrip 2 SUV  має на 7% менший гальмівний шлях на сухих дорогах. Завдяки розширенню ребер у центрі протекторної зони  збільшується площа контакту з дорожнім покриттям, значно зменшуючи гальмівний шлях.

автошины, шинамаркет, купить автошины, автошини, GoodYear, EfficientGrip 2 SUV, летние шины, літні шини, летние шины GoodYear

Комментарии