0
0
0

ЯСКРАВА ПРЕМ’ЄРА ЛІТНЬОГО СЕЗОНУ 2021

ЯСКРАВА ПРЕМ’ЄРА ЛІТНЬОГО СЕЗОНУ 2021

Яскрава прем’єра літнього сезону 2021 року - нова автошина NOKIAN HAKKA GREEN 3. Преміальні характеристики за доступною ціною.

Нова автошина Nokian Hakka Green 3 напрочуд вдало поєднує безпеку у дощову погоду, та їзду  на пересічній місцевості та комфортне водіння. Розроблена для будь-яких  погодних умов мінливого літа ,автошина Nokian Hakka Green 3 поводяться безпечно та надійно і під час дощу і під час їзди на будь-яких поверхнях, виділяеться гарною паливною економічнвстю та подаруе багато тисяч кілометрів справжнього задоволення від водіння. Автошина Nokian Hakka Green 3  розроблена перш за все для  автомобілів малого та середнього класів, але завдяки своїм преміум характеристикам автошина Nokian Hakka Green 3 дозволена у використанні для гібридів та електромобілів.

 Надзвичайна НАДІЙНІСТЬ З початку ПРОХОЛОДНОЇ ВЕСНИ ДО піздньої ОСЕНІ

Зазвичай літня шина повинна безпечно ,комфортно та надійно працювати з початку весни до холодної дощової осені. Нова автошина Nokian Hakka Green 3 має впевнено долати слизьку доріжку та змоклу від дощу дорогу, яку доводиться проїхати шинам, коли погода  буває гарною й сонячною або не вщухає дощ.  Автошина Nokian Hakka Green 3 зробить вашу подорож  надзвичайно безпечною, приємною та заощадить ваші кошти,завдяки преміальним характеристикам.

неперевершене ЗЧЕПЛЕННЯ – надійна КЕРОВАНІСТЬ

Нова автошина Nokian Hakka Green 3 відмінно справляється з екстренним гальмуванням та напрочуд легко унеможливлює аквапланування. Автошина Nokian Hakka Green 3 має унікальну  керованість постійно стабільна, комфортна як на гладкому асфальті, так і на змочених сильним дощем дорогах з українськими ямами. Преміальні характеристики з безпеки, витривала зносостійкість та "зелена" природа нової автошини Nokian Hakka Green 3 базуються на новій концепції Green Sense. Ця концепція об’еднує багато років досвіду компанії Nokian Tyres з проектування та виготовлення автошин з метою  постійного пошуку революційно нових моделей автошин та інноваційних матеріалів.

збереження навколишнього середовища ТА комфортність ВОДІННЯ.

Новітні матеріали складають основу "зеленої" природи нової автошини Nokian Hakka Green 3. Гумова суміш автошини  Nokian Hakka Green Hybrid у поєднанні із вдало спроектованим малюнком протектора забезпечать відмінну зносостійкість нової автошини Nokian Hakka Green 3   як холодною весною, так і у дощову осінь . Біо-смола, яка додається до складу суміші, робить керування автомобілем легким та  надійно забезпечить неперевершене зчеплення на мокрому асфальті. Для більшості розмірів нова автошина Nokian Hakka Green 3  має клас зчеплення на мокрому асфальті "А"  та суттево меншу масу в порівнінні із конкурентами за нормами маркування ЄС, це означає найвищий результат Завдяки преміальним наведеним характеристикам Нова автошина Nokian Hakka Green 3 може бути використана при комплектації електоромобілів.

збільшено строк служби

 Варто зазаначити що,зносостійкість нових автошин Nokian Hakka Green 3 на 35% вище, ніж у автошини Nokian Hakka Green 2.Це дасть змогу ,проїхати на нових автошинах Nokian Hakka Green 3 значно більше, Вони навіть зможуть служити на один літній сезон довше та постійно турбуватись про навколишнє середовище, та ваш гаманець постійно заощаджуючи кошти на пальному  адже нову автошину Nokian Hakka Green 3   не потребно змінювати так часто. В середньому нова автошина Nokian Hakka Green 3  збільшить термін експлуатації на один літній додатковий сезон або приблизно на 10 000 кілометрів пробігу. Всі шини  Nokian Hakka Green 3  в нашому інтернет-магазині "Шинамаркет" 2021 року виробництва.

 

Комментарии